8 лист. 2019

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-виставки новорічно-різдвяних композицій “Новорічна композиція”

Для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки новорічно-різдвяних композицій “Новорічна композиція” центром позашкільної освіти було надано 10 робіт в номінації: стилізована ялинка, новорічний букет, новорічна композиція, новорічний вінок, сюжетна композиція, новорічна картина чи колаж, новорічний подарунок.
7 лист. 2019

Районний етап обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел».

7 листопада 2019 року відбувся районний етап обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел».
4 лист. 2019

Районний семінар-практикум з технічної та декоративно-прикладної творчості для керівників гурткув та вчителів шкіл району

4 листопада 2019 року традиційно в смт. Губиниха на базі КЗПО «Центр позашкільної освіти» (директор Христюк Н.Б.) відбувся районний семінар-практикум з технічної та декоративно-прикладної творчості для керівників гуртків та вчителів шкіл району.
10 жовт. 2019

Славні нащадки козаків

10 жовтня під час проведення свята діти визначали за допомогою конкурсів самого хороброго, чесного, гідного, галантного.
12 вер. 2019

День відкритих дверей

12-13 вересня 2019 року на день відкритих дверей були запрошені учні Губиниської філії КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ступенів№2 (опорний заклад)» для ознайомлення з роботою гуртків центру позашкільної освіти. Керівники гуртків у своїх майстернях щиро привітали дітей та розповіли про специфіку роботи гуртків, про техніку, інструменти та необхідні матеріали для творчої праці в гуртках.
21 бер. 2019

Фестиваль педагогічних інновацій

21 березня у місті Дніпро вперше відбувся фестиваль педагогічних інновацій освітян Дніпропетровщини “EDU FEST Dnipro - 2019”.