Районний етап обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел».

7 лист. 2019

7 листопада 2019 року відбувся районний етап обласного конкурсу «На кращого юного майстра народних ремесел». Переможцями конкурсу стали:

в  номінаціЇ писанкарство – Маркова Софія, учениця КЗО «МиколаївськеНВО»  (керівник Райко Н.М.); в  номінаціЇ  паперопластика – Жос Олександра, учениця  КЗ Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 (керівник Лисогоря В.В.); в  номінаціЇ  петриківський розпис – Іванова Марія, вихованка КЗПО «ЦПО» (керівник Павленко Г.Г.) ; в  номінаціЇ  вироби з соломи – Шкурко Діана, вихованка КЗПО «ЦПО» при Попасненській ЗОШ (керівник Мельник І.В.). Переможці конкурсу направляються в обласний еколого- натуралістичний центр для участі в обласному конкурсі.