Наш заклад

Загальні відомості про заклад

Комунальний  заклад  позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти" Новомосковського району є  правонаступником  Станції юних техніків Новомосковського району Дніпропетровської області, створеної в січні 1979 року,  відповідно до Конституції України, чинного законодавства у тому числі Закону України «Про освіту»,  Закону України «Про позашкільну освіту», Положення про позашкільний навчальний заклад центр науково-технічної творчості учнівської молоді, власного статуту.

Центр науково-технічної творчості утворений шляхом реорганізації станції юних техніків на підставі наказу РОНО № 185  від 31.12.1998 та ліквідації районного екологічного центру,  наказ  № 212 від 01.04.1997 року.
Рішенням Новомосковської районної ради № 19-20/v  від 01.12.2009 р. змінено назву на Комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр науково-технічної творчості учнівської молоді».

Згідно рішення Новомосковської районної ради від 22.03.2019 №7-19/VII, яке затверджено відділом освіти Новомосковської райдержадміністрації (протокол №4 від 15.02.2019) змінено назву комунального закладу позвшкільної освіти "Центр науково-технічної творчості" на комунальний заклад позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти".

Юридична адреса Комунального закладу позашкільної освіти  «Центр позашкільної освіти»:
51251, смт. Губиниха, вул. Берегового, 19-А, Новомосковського району, Дніпропетровської області, телефон (+38) 0963678249
Власником комунального позашкільного закладу є Новомосковська районна рада. Власник, або уповноважений ним орган, здійснює фінансування комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти», його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі, інженерні комунікації, обладнання, встановлює їх статус та мікрорайон обов’язкового обслуговування.

Статут Комунального  закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освітит»  затверджений
рішенням Новомосковської районної ради № 19-20/v  від 01.12.2009 р.