11 бер. 2020

Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край!"

11 березня 2020 року в Центрі позашкільної освіти було проведено районний етап Всеукраїнського конкурсу "Знай і люби свій край!" в номінаціях образотворчого та декоративно-вжиткового мистецтв.
3 бер. 2020

Районна особиста першість з шахів

03 березня 2020 року в VІІ змаганнях на кубок М.Котляра прийняли участь 42 здобувача освіти з 8 закладів освіти району.
25 лют. 2020

Районний етап обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

25 лютого 2020 року в районному комунальному закладі позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти» (директор Н.Б. Христюк) провели районний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. В конкурсі прийняли участь 7 команд вихованців гуртків центру позашкільної освіти під керівництвом Кулик Валентини Володимирівни, Мельник Ірини Володимирівни, Трояновської Ірини Вікторівни та М’ясоїда Олексія Павловича.
14 лют. 2020

Районний фестиваль екологічної просвіти та творчості

На базі комунального закладу позашкільної освіти “Центр позашкільної освіти” відбувся районний заочний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім” (далі Конкурс), який проводився під девізом “Юннатівсько родино, живи і процвітай! Славетними ділами Країну прославляй!”
12 лют. 2020

День Святого Валентина

12 лютого 2020 року розпочалося свято традиційним конкурсом «валентинок».
10 лют. 2020

Обласний конкурс комп'ютерного макетування та верстання

Вітаємо переможців обласного конкурсу комп’ютерного макетування та верстання, який проводився комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді”.
23 січ. 2020

Обласний конкурс комп'ютерної графіки та анімації

З метою залучення молоді до використання інформаційних технологій, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки, популяризації серед молоді кращих інформаційних проектів комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” у січні 2020 року проведено обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації.
22 січ. 2020

День Соборності

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. Це свято - виявляє найщиріші почуття любові, поваги до своєї держави, адже українська мрія – єдність, свобода і незалежність.
27 груд. 2019

Тут знову ялинка стоїть

Напередодні нового року у Центрі позашкільної освіти (директор Христюк Н.Б.) відбулось безліч новорічних заходів.
4 груд. 2019

Поділись своїм досвідом

З 04 по 07 грудня 2019 року делегація педагогічних працівників закладів освіти області прийняли участь у методичних заходах по обміну досвідом роботи з науково-технічної творчості у м. Київ.Новомосковський район представлялаГерасименко Любов Іванівна, методист комунального закладу позашкільної освіти «Центр позашкільної освіти»(директор Христюк Н.Б.).