Славні нащадки козаків

10 жовт. 2019
10 жовтня під час проведення свята діти визначали за допомогою конкурсів самого хороброго, чесного, гідного, галантного.

Свято до Дня Українського козацтва  «Славні нащадки козаків»

У конкурсі «Знайомство» учні і гуртківці розповіли про свої уподобання, здібності, про кумирів, музику, фільми, книги і про те як проводять свій вільний час.

Конкурс силачів виявив самих сильних не тільки серед хлопчиків ай серед дівчаток. На конкурсі «Чоловічі інтереси» учасники свята дізналися багато цікавого  про рибалку та автомобілі.

На імпровізованій кухні з представлених інгредієнтів складали куліш – козацьку їжу, до речі з завданням усі справилися успішно.

Найскромніші учасники свята похвалили себе без скромності – намалювали автопортрет із зав’язаними очима.

Завершальним етапом свята стало проведення флешмобу з танцювальним колективом і виступом вокального колективу.