12 вер. 2019
12-13 вересня 2019 року на день відкритих дверей були запрошені учні Губиниської філії КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ступенів№2 (опорний заклад)» для ознайомлення з роботою гуртків центру позашкільної освіти. Керівники гуртків у своїх майстернях щиро привітали дітей та розповіли про специфіку роботи гуртків, про техніку, інструменти та необхідні матеріали для творчої праці в гуртках.

День відкритих дверей «Знайомтесь – це ми!»

Культорганізатор центру позашкільної освіти ознайомила гостей з виставкою робіт гуртківців. Ця виставка збирається протягом багатьох років із експонатів-переможців обласних конкурсів по науково-технічній творчості та виробів декоративно-ужиткового мистецтва.

А попробувати свої творчі здібності діти змогли на проведеному майстер-класі «Дерево дружби». Керівники гуртків допомагали своїм майбутнім вихованцям і в теплій дружній обстановці розквітло дерево бажань та майбуття.

Усі учасники свята отримали власноруч виготовлені сувеніри  та запрошення  до Центру позашкільної освіти з розкладом занять та переліком необхідних матеріалів для спільної творчої праці.