25 серп. 2022

Виставка дитячої творчості до Дня Нзалежності України

Спільно з відділом освіти, сім'ї, молоді на спорту Губиниської селищної ради, на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради проходить виставка дитячої творчості "Соборна-незалежна Україна",присвяченої до Дня Незалежності України.
18 серп. 2022

Перемога гуртківців у Всеукраїнській акції «Фотозона: Фауна моєї Батьківщини»

Вихованці комуналтного закладу "Центр позашкільної освіт" прийняли участь та здобули призові місця
18 серп. 2022

Перемога у Всеукраїнському конкурсі "Декоративний розпис в культурі України"

Гуртківці комуналтного закладу прийняли участь у Всеукраїнськом конкурсі "Декоративний розпис в культурі України" та здобули призові місця!
4 серп. 2022

Участь у Всеукраїнському конкурсі "Декоративний розпис в культурі України"

За ініціативою Міністерства освіти і науки України з метою залучення молоді до активного культурного і громадського життя, пропаганди кращих здобутків українського суспільства, виховання почуття гордості громадін за свою Батьківщину ,Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнський конкурс "Декоративний розпис в культурі України".
4 серп. 2022

Участь у Всеукраїнському конкурсі "Декоративний розпис в культурі України"

1 черв. 2022

Міжнародний день захисту дітей

Цьогорічний Міжнародний день захисту дітей наша країна зустрічає в умовах війни – підлої і безжальної, про яку протягом десятиліть ми знали лише з книжок і фільмів, розповідей ветеранів. Здавалось, у ХХІ столітті такі страшні слова, як «діти війни», не мали стосуватися наших дітей. Однак жорстока реальність наповнила словосполучення «захист дітей» справжнім змістом.
19 трав. 2022

19 травня 2022 року в Україні відзначають День вишиванки
22 квіт. 2022

Територіальний фестиваль писанок "Писанковий рай"

з 5 по 15 квітня 2022 року на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний фестивал писанок "Писанковий рай"
12 квіт. 2022

Що робити у випадку хімічної атаки?

1. Зачиніть щільно двері, вікна, димоходи та вентиляції. 2. Скористайтесь скотчем чи папером, щоб заклеїти всі щілини та отвори у вікнах. 3. Увімкніть радіо чи телевізор, щоб отримувати оперативні новини та подальші вказівки. 4. Подзвоніть близьким та попередьте про небезпеку та ймовірність евакуації. 5. Переконайтесь, що всі побутові прилади та газ вимкнено. *Якщо оголошено евакуацію, ваші дії:* 1. Візьміть з собою аптечку. 2. Одягніть максимально закритий одяг, щоб залишилось якомога менше відкритої шкіри. 3. Користуйтесь протигазом або ватно-марлевою пов’язкою, змоченою водою або 2-5 % розчином питної соди (при ураженні хлором), оцтової або лимонної кислоти (при ураженні аміаком). 4. Виходьте по сходах. 5. Нічого не торкайтесь, не ступайте в калюжі. 6. Нічого не їжте і не пийте. Важливо: У випадку викиду хлору намагайтеся пересуватися по підвищеннях, аміаку — низинами. Рухайтесь поперек вітру.
1 квіт. 2022

Методичні рекомендації щодо проведення бесід з учнями з питань уникнення враження мінами і вибухонебезпечними предметами

Міни і вибухонебезпечні предмети забрали і скалічили безліч людських життів. Цей жах триває і зараз під час війни з рф.