22 лют. 2022

Територіальний етап обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

22 лютого 2022 року в КЗ "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний етап обласного конкурсу учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
17 лют. 2022

"Небесна Сотня. На сторожі Гідності"

У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, в нашому центрі позашкільної освіти були проведені інформаційно-просвітницькі та навчально-виховні заходи під загальним гаслом "Небесна Сотня. На сторожі Гідності".
14 лют. 2022

День Святого Валентина 2022

Щорічно, 14 лютого світ відзначає одне із найромантичніших свят – день святого Валентина.
12 лют. 2022

Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

22 лютого на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" пройшов територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" у 2022 році
29 січ. 2022

Звіт про заходи до Дня пам'яті Героїв Крут

З нагоди відзначення Дня пам'яті Героїв Крут у комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради відбулися відповідні просвітницько-тематичні заходи
27 січ. 2022

Звіт про заходи до Дня пам'яті жертв Голокосту

З метою вшанування пам’яті загиблих жертв Голокосту у комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради була проведена акція «Запали свічку Пам'яті». У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєдналися до загальної печалі і співчуваємо всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Протягом тижня відбулися заходи, під час яких учні ознайомилися з новими навчальними матеріалами, що присвячені вивченню проблем антисемітизму, дискримінації та расизму в сучасному світі.
22 січ. 2022

Звіт про заходи до Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України у комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради відбулися відповідні просвітницько-тематичні заходи
1 січ. 2022

Новорічне свято 2022

До комунального закладу "Центр позашкільної освіти" завітали Дід Мороз та Снігуронька
10 черв. 2020

Районна виставка « Наш пошук і творчість тобі, Україно» (ОНЛАЙН)

Цьогоріч районна виставка « Наш пошук і творчість тобі, Україно» була присвячена 24-тій річниці Конституції України. У виставці взяли участь 62 здобувачі освіти з 6 шкіл та центру позашкільної освіти району.
4 квіт. 2020

Заочний обласний конкурс юних фотоаматорів "Моя Україна!"

Вітаємо переможців заочного обласного конкурсу юних фотоаматорів „Моя Україно!”