Районний фестиваль екологічної просвіти та творчості

14 лют. 2020
На базі комунального закладу позашкільної освіти “Центр позашкільної освіти” відбувся районний заочний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім” (далі Конкурс), який проводився під девізом “Юннатівсько родино, живи і процвітай! Славетними ділами Країну прославляй!”

На базі комунального закладу позашкільної освіти “Центр позашкільної освіти” відбувся районний заочний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім” (далі Конкурс), який проводився під девізом  “Юннатівсько родино, живи і процвітай! Славетними ділами Країну прославляй!”

У Конкурсі взяли участь близько  100 учасників з 5 закладів освіти:    комунального закладу “Вільненський навчально-виховного комплекс “Школа – дошкільний  заклад” (директор Бойко І.Г.), Гвардійської ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир.Богданова О.Л.), комунального  закладу “Губиниський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІ  ступенів №1” (директор Тараненко М.Д.), комунального закладу “Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ  ступенів №2 (опорний заклад)”(директор Тараненко М.Д.), Черкаської ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир. Шомахова О.А.).

Комунальний заклад освіти “Миколаївське навчально-виховне об'єднання “Заклад  загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти” (опорний заклад) (дир. Антоненко Н.В.) для участі в Конкурсі надали сценарій і звіт з природоохоронної роботи у паперовому варіанті, творчі роботи: плакат і малюнок.

Згідно Положення Фестивалю були   надані звіти про природоохоронну роботу. Звіти надали наступні заклади освіти: комунальний заклад “Василівський навчально-виховний комплекс “Школа – дошкільний  заклад” (директор  Шаповал І.В.), комунальний заклад “Вільненський навчально-виховного комплекс “Школа – дошкільний  заклад” (директор Бойко І.Г.), Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир.Богданова О.Л.), комунальний  заклад “Губиниський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІ  ступенів №1” (директор Тараненко М.Д.), комунальний заклад “Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 (опорний заклад)”(директор Тараненко М.Д.), Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів (дир.Шомахова О.А.).

Переможці  конкурсу:

І місце –   Черкаська ЗОШ І-ІІІ ступенів, агітбригада “Джерело”, керівник   ;

ІІ місце –  Гвардійська ЗОШ І-ІІІ ступенів,  агітбригада “Лісовий патруль”, керівник: Бабець Елла Вікторівна, Барна Інна Олександрівна, Сіманько Ірина Андріївна;

ІІІ місце –  Вільненський НВК, агітбригада “Чисті краплини”, керівники Макарова Олена Сергіївна, Мироненко Наталія Василівна;

“За активну участь” –  Губиниський  заклад  загальної середньої освіти І-ІІ  ступенів №1, агітбригада “Еко - крок”, керівник Охмат Надія Володимирівна;

“За активну участь”   –  Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІ  ступенів №2 (опорний заклад)”, агітбригада “Екосвіт”, керівник Комісарова Н.М.