Обласний конкурс комп'ютерної графіки та анімації

23 січ. 2020
З метою залучення молоді до використання інформаційних технологій, підвищення рівня знань, умінь та навичок учнів з комп’ютерної графіки, популяризації серед молоді кращих інформаційних проектів комунальним позашкільним навчальним закладом “Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” у січні 2020 року проведено обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації.

Вітаємо переможців!

У Конкурсі брали участь учні різних вікових груп у номінаціях: “Комп’ютерна графіка”, “Комп’ютерна анімація”, “Відеоролики” і “Арт-дизайн та фотоколаж”. Комп'ютерна графіка та анімація - новий напрям у мистецтві, яке знаходить застосування в сучасному світі (дизайн, мультиплікація, реклама і т. ін.) і вимагає глибоких, універсальних знань про природу кольору, теорію руху, законах композиції. Вихованці нашого центру позашкільної освіти прийняли активну участь в конкурсі та отримали такі перемоги:  в номінації Комп’ютерна анімація

І місця – Євдокименко Кіра та Стрельченко Софія,

ІІ місця – Ткаченко Кирило та Журавель Анна, вихованці кіногуртка “Дивосвіт” (керівник Л.І.Герасименко);

в номінації “Відеоролики” - ІІІ місце – Шило Данило, вихованець гуртка  “Цікава інформатика  “ (керівник Т.П.Михалєва)