Районна особиста першість з шахів

3 бер. 2020
03 березня 2020 року в VІІ змаганнях на кубок М.Котляра прийняли участь 42 здобувача освіти з 8 закладів освіти району.

Районна особиста першість з шахів

та кубок Миколи Котляра серед школярів

03 березня 2020 року в VІІ змаганнях на кубок М.Котляра прийняли участь 42 здобувача освіти з 8 закладів освіти району: КЗ Андріївський ЗЗСО І – ІІ ступенів, КЗ ”Василівський навчально – виховний комплекс “Школа – дошкільний заклад”,», КЗ «Губиниський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2(опорний заклад)», Губиниська філія КЗ «Губиниський ЗЗСО І-ІІІ ступенів№2 (опорний заклад)»,   комунальний  заклад освіти "Миколаївське навчально-виховне об'єднання "заклад  загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти", Попасненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів таКЗПО “Центр позашкільної освіти” (керівник гуртка Котляр М.І.)

Змагання проводились по трьох вікових группах серед хлопців і дівчат відповідно. Розігрувалось шість іменних кубків та 18 медалей.

В результаті наполегливої та безкомпромісної боротьби володарями кубка М.Котляра стали: серед хлопців Горбаненко Владислав (молодша група), Бовсуковський Ілля(середня група), Почтовик Владислав (старша група);

серед дівчат:Сидоренко Кіра (молодша група),Лисенко Лариса (середня група),Горбаненко Марія(старша група).