Участь у Всеукраїнському конкурсі "Декоративний розпис в культурі України"

4 серп. 2022

За ініціативою Міністерства освіти і науки України з метою залучення молоді до активного культурного і громадського життя, пропаганди кращих здобутків українського суспільства, виховання почуття гордості громадін за свою Батьківщину ,Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводить Всеукраїнський конкурс "Декоративний розпис в культурі України". Ідея конкурсу: створення проєкту на папері декоративного розпису.Участь у конкурсі від комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради прийняли здобувачі освіти від гуртка петриківського розпису "Калинка", керівник Павленко Ганна Григорівна: Дорошук Христина, Лебідь Єлизавета, Данилова Марія, Терещенко Владислава, Сорока Кіра, Міняйло Кіра, Кондратенко Поліна та від гуртка декоративного розпису "Дивоцвіт", керівник Обідняк Марія Миколаївна,Мітюгова Віолетта.