Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2022
Цьогорічний Міжнародний день захисту дітей наша країна зустрічає в умовах війни – підлої і безжальної, про яку протягом десятиліть ми знали лише з книжок і фільмів, розповідей ветеранів. Здавалось, у ХХІ столітті такі страшні слова, як «діти війни», не мали стосуватися наших дітей. Однак жорстока реальність наповнила словосполучення «захист дітей» справжнім змістом.

На щастя і завдяки тим, хто боронить наш край, попри непоодинокі сигнали тривоги, діти Губиниської громади живуть під синім, сонячним небом. На знак вдячності мужнім воїнам вони не тільки добре навчаються, а виготовляють обереги, малюють та пишуть листівки і разом із батьками готують смаколики для воїнів. Свято Дитинства у нашому КЗ "Центр позашкільної освіти" було відзначено рядом цікавих заходів, а саме: майстер-класи, конкурси, вікторини, ігри та солодощі.
Миру нам усім та спокою! Світлих тарадісних дитячих посмішок!