Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей"

12 лют. 2022
22 лютого на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" пройшов територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Охорона праці очима дітей" у 2022 році

Відповідно до плану роботи відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту Губиниської селищної ради на 2022 рік, листа Головного управління держпраці у Дніпропетровській області від 05.01.2022 №74-16/04 «Про участь у відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей»  , з метою  привернення уваги суспільства, зокрема дітей і молоді, до питань охорони праці, на базі комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради, пройшов регіональний відбірковий тур Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей» (далі-Конкурс).

Участь в Конкурсі прийняли 34 здобувачів освіти з 6 закладів освіти: комунального закладу «Центр позашкільної освіти» (директор Христюк Н.Б.), Миколаївського ліцею (директор Антоненко Н.В.), Вільненського ліцею (директор Бойко І.Г.), Губиниської гімназії (завідуюча Стрельченко Л.А.), Василівської гімназії (завідуюча Шаповал І.В.), Новостепанівської гімназії (завідуюча Пліска М.М.).

Роботи переможців приймуть участьв обласному етапі Конкурса.