Гурток "Журавка"

Еколого-натуралістичний гурток "Журавка"

Керівник гуртка: Міняйло Марина Олександрівна

В 2023-2024 навчальному році працює дві групи: молодша та старша.

Старша група «Журавка»

Працює за навчальною програмою «Юні охоронці природи», яка  реалізується в гуртках еколого-натуралістичного спрямування та розрахована на учнів 6—8-х класі .

В гуртку навчаються 13 здобувачів освіти.

Програма складена з урахуванням змісту освітніх галузей «Природознавство», «Математика», «Технології», «Здоров'я і фізична культура» Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти.

Мета програми — формування в учнів інтересу до поглибленого вивчення природи рідного краю, до науково-дослідної та експериментальної роботи, розуміння взаємозв'язку природних явищ, які закладають основу відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища.

Молодша група «Журавка»

Працює за навчальною програмою «Юні охоронці природи молодшого шкільного віку». Програма розрахована на учнів 1-4 класів. Зараховано до гуртка 16 здобувачів освіти.

Заняття проходять у вівторок, четвер та п'ятницю.

Наші здобутки у 2023-2024 начальному році

Наші успіхи та досягнення в 2022-2023 навчальному році

Пізнавальна вікторина «Вивчаємо. Залучаємо. Відзначаємо».

Фоточелендж молодіжних луків “Літо-2022”.

Челендж «Одна єдина, моя ти рідна Україна» : Міняйло Кіра, Чайка Єва, Пискун Даніїл.

Фотоконкурс до Дня захисту тварин

Участь в обласній Акції «День натураліста»

Участь в територіальному та обласному етапах конкурсу з озеленення та благоустрою «Школа – мій рідний дім»

Участь в обласному конкурсі з виготовлення ляльки «Свято#Слава» присвяченого Дню позашкілля

Фоточелендж «Літо на максималках»

Конкурс відеоробіт для учнів “на що я збиратиму гроші після Перемоги?”

Івченко Каміла https://drive.google.com/file/d/1Zr0eHXZF2d7yMGvBTAwJMSROCeTre3Zy/view?usp=sharing

Стрельченко Софія https://www.facebook.com/100033555292882/videos/478743010892656/?idorvanity=581759976020070

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості до Всесвятнього дня домашніх тварин "Мій домашній улюбленець"

Територіальний етап Всеукраїнського клонкурсу дитячого малюнка «За нашу свободу»

Участь у Всеукраїнському бліц-конкурсі українського патріотичного смайлу Дня українського козацтва та Дня захисника України: Івченко Каміла, Стрельченко Софія, Міняйло Кіра, Пискун Владислав.

Фотоконкурс «Щаслива мить»: Міняйло Кіра, Пискун Владислав, Журавель Анна

Челендж вдячності “Час дякувати Захисникам і Захисницям” в рамках відкритого обласного патріотичного проєкт "Синьо-жовтий шлях": Куніцина Вікторія, Міняйло Кіра, Івченко Каміла, Стрельченко Софія, Стрельченко Єгор, Пискун Даніїл.

Участь у вікторині до Всесвітнього дня шоколаду "Смачна вікторина" патріотичного проєкту "Моє патріотичне літо"
  1.