Гурток "Флористика і фітодизайн"

Гурток "Флористика і фітодизайн" комунального закладу "Цент р позашкільної освіти" при Миколаївському ліцеї Губиниської селищної ради

Керівник гуртка: Бондар Лілія Павлівна

З глибокої давнини природа була стимулом для творчості у всіх видах і жанрах мистецтва. Рослини надихали скульпторів, художників, архітекторів. Однак, жодний вид мистецтва не пов'язаний так тісно зі світом природи, як флористика та фітодизайн. Передаючи в композиції життя природи в її динаміці та багатогранній красі, людина глибше пізнає світ природи, відкриває його закони, пробуджує почуття любові та бережливого ставлення до природи, розкриває свої художні здібності та смаки. Зв'язок мистецтва й природи є ефективним засобом виховання та розвитку особистості. Використати можливості природи і мистецтва для розвитку та професійного самовизначення учнівської молоді покликаний гурток «Флористика та фітодизайн інтер'єру»

Мета та завдання гуртка:

• засвоєння системи знань з флористики та фітодизайну;

• опанування практичними уміннями та навичками флористики та фітодизайну;

• розвиток техніки створення флористичних об'єктів;

• формування ставлення школярів до природи рідного краю, історії та традицій українського народу;

• формування оцінних суджень про роль природи у житті людини;

• формування естетичних смаків та екологічної культури школярів;

• розвиток пізнавального інтересу, творчих здібностей;

• створення середовища для саморозвитку, самореалізації, соціалізації та професійного самовизначення учнів;

• здобуття допрофесійної освіти.

Приймали участь в конкурсі дитячої творчості До Всесвітнього дня тварин «Наші друзі», та зайняли призові місця:

• Бондар Софія ІІ місце;
  • Бондар Тимофій І місце;
  • Криванич Алевтина І місце;
  • Олійник Поліна ІІ місце;
  • Чапленко Мирослава ІІ місце;
  • Деберина Олена ІІ місце;
  • Щербина Яна ІІ місце;
  • Дерев’янко Анастасія ІІ місце.

Участь в огбласному конкурсу «СВЯТО#СЛАВА»

Створювали янгола-охоронця для наших Захисників ЗСУ

Участь в челенджі вдячності «Час дякувати Захисникам і Захисницям», долоньки подяки