Адміністративно-правове забезпечення

КЗ «ЦПО» у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України  «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту»,  «Про позашкільну освіту», актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України,  рішеннями місцевих органів виконавчої влади,  Положенням про позашкільний навчальний заклад, затвердженим  постановою Кабінету Міністрів України від 06.05.2001 р.№433, Положенням про центр, палац, будинок,  клуб художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, художньо-естетичної творчості учнівської молоді, дитячої та юнацької творчості, естетичного виховання, затвердженим наказом Міністерства     освіти і науки України від 05.11.2009 р. №1010, розпорядчими документами управління освіти і науки Дніпропетровської  обласної  державної  адміністрації, , іншими нормативно-правовими актами та Статутом.

Діяльність Центру здійснюється на принципах доступності позашкільної освіти громадянам України незалежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, інвалідності, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, мовних або інших ознак