Історія закладу

Із історії

У січні 1979 року була створена станція юних техніків, в якої працювало 20 гуртків різних напрямків першими керівниками гуртків були ентузіасти своєї справи Скотаренко Володимир Семенович, Рулевський Михайло Іванович, Волошин Анатолій Павлович. В середині 80 років СЮТ нараховувала понад 50 працівників, що працювали у 22 школах району .

З перших років роботи колектив закладу домагався значних успіхів в роботі. Гуртківці Центру неодноразово брали участь в районних, обласних, республіканських та всесоюзних конкурсах, виставках, фестивалях і завжди виборювали призові місця. В 1979 році на Всесоюзному конкурсі любительських  фільмів кіностудія “Етюд” була нагороджена почесним дипломом, у 1980 році зайняла призове місце у Республіканському конкурсі.  У1984 році на базі СЮТ був проведений Всесоюзний семінар керівників дитячих кіностудій.

З 1986 року працює фотостудія “Погляд”, вихованці якої в1989 році зайняли І місце в ІІ республіканському конкурсі, в1991 – ІІІ місце, в 1993 році  Кулеба Наталка брала участь у Всесоюзному конкурсі, стала медалісткою ВДНХ УРСР. Медалісткою ВДНХ СРСР та  брала участь  у роботі виставки “Очима дітей” в Сполучених Штатах Америки.

У 1998 році СЮТ була реорганізована в Центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Зараз Центр очолює молодий енергійний директор Христюк Неля Борисівна, під керівництвом якої педагогічні працівники та вихованці достойно продовжують традицію здобуття перемог. У 2019 році  створення в районе нових ОТГ змусило Центр творчості додати в своїй роботі нових напрямів позашкільної освіти. Центр науково-технічної творчості перетворився у багатопрофільний заклад позашкільної освіти з новою назвою та новім статутом.

З 2019 року комунальний заклад позашкільної освіти "Центр позашкільної освіти" Новомосковського району організує роботу гуртків та творчих об'єднань дітей та юнацтва за напрямами позашкільнох освіти:

-    науково-технічний,

-    еколого-натуралістичний,

-    художньо-естетичний,

-    спортивний,

-    турисько-краєзнавчий,

-    гуманітарний.

У скарбниці Центру позашкільної освіти є винагороди Всеукраїнських конкурсів, змагань, фестивалів та виставок. Добре знають вихованців Центру на обласних та районних змаганнях.

Велику увагу працівники Центру приділяють  формуванню у школярів наукового світогляду, пізнавальної самостійності , виховують у дітей зацікавленість до науки і техніки,  творче  відношення до роботи  та  любов до рідного краю, національних традицій, звичаїв .

«Центр позашкільної освіти» Губиниської селищної ради – комунальний  заклад позашкільної освіти , який   дає дітям  додаткову освіту, сприяє формуванню у школярів наукового світогляду, пізнавальної самостійності , виховує у дітей зацікавленість до науки і техніки, творче  відношення до роботи  та забезпечує змістовне  дозвілля школярів.