Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція 2020"

Щорічно на базі комунального закладу позашкільної освіти “Центр позашкільної освітиˮ Новомосковського району проходить районний етап Всеукраїнського конкурсу новорічної іграшки “Новорічна композиціяˮ.Метою заходу є пропаганда серед дітей бережливого ставлення до природи, збереження зелених насаджень хвойних дерев, розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності підростаючого покоління, формування практичних умінь та навичок з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.Цього року в Конкурсі взяли участь близько 80 учнів з 8 закладів освіти: комунальний заклад “Вільненський навчально-виховний комплекс “Школа-дошкільний закладˮ( директор Бойко І.Г.), комунальний заклад “Губиниський заклад загальної середньої освіти I – III ст.№2 (опорний заклад)ˮ(директор Тараненко М.Д.) , комунальний заклад освіти “Миколаївське навчально-виховне об'єднання “заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти” (опорний заклад)( директор Антоненко Н.В.), Губиниська філія комунального закладу “Губиниський заклад загальної середньої освіти I – II ст. №2 (опорний заклад)ˮ(завідуюча філією Стрельченко Л.А.), Гвардійська загальноосвітня школа I-III ступенів (Богданова О.Л.), комунальний заклад “Євецько-Миколаївський навчально-виховний комплекс “Школа-дошкільний закладˮ філія комунального закладу “Губиниський заклад загальної середньої освіти I – II ст. №2 (опорний заклад)ˮ( завідуюча філією Решетняк Н.В.), Попасненська загальноосвітня школа I-III ступенів( директор Влох-Дідковська Ю.П.), комунальний заклад позашкільної освіти “Центр позашкільної освітиˮ( директор Христюк Н.Б.).Всього на участь у Конкурсі було представлено 65 робіт за 3 номінаціями: “Стилізована ялинка”, “Новорічна композиція”, “Новорічний вінок”. Виставкові роботи оцінювалися за такими критеріями: загальне враження від роботи, ідея роботи, відповідність роботи вимогам виставки, техніка виконання, якість виконання, новизна, оригінальність. В номінації “Стилізована ялинкаˮ перемогла учениця 7 класу, учасниця еколого-натуралістичного гуртка “Юні охоронці природиˮ КЗПО “Центр позашкільної освітиˮ Клименко Єва, з роботою «Новорічна казкова красуня» (керівник гуртка Міняйло М.О.).В номінації “Новорічна композиціяˮ перемогла колективна робота учнів 4 класу комунального закладу “Євецько-Миколаївський навчально-виховний комплекс “Школа-дошкільний закладˮ філія комунального закладу “Губиниський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №2 (опорний заклад)ˮ, з роботою “В очікуванні диваˮ( керівник Буцко М.Ю.).В номінації “Новорічний вінокˮ перемогла Смага Вікторія, учениця 4 класу, учасниця гуртка “Образотворче мистецтвоˮ КЗПО “Центр позашкільної освітиˮ при при Новостепанівському НВК“Школа-дошкільний закладˮ, з роботою “Совина родина в очікуванні святˮ (керівник гуртка Глузман С.В.)Роботи переможців приймуть участь в обласному етапі Конкурса.Новорічні композиції вражають своєю оригінальністю, креативністю, яскравістю та новими ідеями. Кожна робота уявляє собою певний витвір мистецтва.Цей захід доводить нам, що саме творча діяльність формує естетичний смак у нашого майбутнього покоління. Найголовніше те, що таким чином ми допомагаємо сучасній молоді не тільки гармонійно розвиватися, становитися будівниками свого майбутнього, але й формуємо певні відношення до Батьківщини та її природних багатств.
Створено 15.12.20
Альбом школи