Територіальний етап Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста - 2023”

26 січ. 2023

З метою залучення дітей та молоді до активної природоохоронної діяльності, розвитку творчих здібностей дітей і привернення уваги громадськості до екологічних проблем сьогодення 26 січня на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради пройшов територіальний відбірковий етап Всеукраїнського юнацького фестивалю “В об’єктиві натураліста - 2023” , тема якого в 2023 році – “Дика природаˮ.

Участь у Фестивалі прийняли 52 здобувача освіти із 7 закладів освіти Губиниської селищної ради: комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ (директор Христюк Н.Б.), Вільненського ліцею (директор Бойко І.Г.), філії Мар'янівська гімназія Миколаївського ліцею (завідуюча Лядська Р.І.), Новостепанівської гімназії (директор Пліска М.М.), Попасненської гімназії (завідуюча Влох-Дідковська Ю.П.), Миколаївського ліцею (директор Антоненко Н.В.), Губиниського ліцею (директор Решетняк Н.В.).

Роботи, які зайняти перші місця, приймуть участь в обласному етапі Фестивалю.