Територіальний етап конкурсу творчості юних літераторів, художників „Собори наших душ”

19 січ. 2023
19 січня 2023 року на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний етап конкурсу творчості юних літераторів, художників „Собори наших душ”.

З метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді засобами літератури, музики й образотворчого мистецтва, виявлення, розвитку, підтримки творчо обдарованих дітей та учнівської молоді, формування національної творчої еліти та з нагоди 105-річниці від дня народження видатного українського письменника, громадського діяча Олеся Гончара 19 січня на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" пройшов територіальний етап конкурсу творчості юних літераторів, художників „Собори наших душ”.
Для участі надано 12 робіт із 3 закладів освіти Губиниської селищної ради: комунального закладу "Центр позашкільної освіти" (директор Христюк Н.Б.), Губиниського ліцею (директор Решетняк Н.В.), Попасненської гімназії (завідуюча Влох-Дідковська Ю.П.).