Територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея"

17 бер. 2023
10 березня на базі комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради пройшов територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка "Зоологічна галерея"

З метою активізації роботи з дітьми та учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем,  формування екологічної свідомості здобувачів освіти, 10 березня 2023 року на базі комунального закладу ‟Центр позашкільної освітиˮ Губиниської селищної ради  пройшов територіальний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку ‟Зоологічна галереяˮ .

Для участі у Конкурсі надано 18 робіт із 5 закладів освіти Губиниської селищної ради: комунального закладу  ‟Центр позашкільної освітиˮ (директор Христюк Н.Б.), Миколаївського ліцею (директор Антоненко Н.В.), Губиниського ліцею (директор Решетняк Н.В.), філії Євецько-Миколаївської гімназії (завідівач Мірошник О.М.), Попасненської гімназії (завідуюча Влох-Дідковська Ю.П.).

Роботи переможців приймуть участь в обласному етапі Конкурса.