Участь у Всеукраїнській доброчинній акції на підтримку Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову»

2 груд. 2022

З метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та підтримання бойового духу воїнів Збройних сил України вихованці гуртків "Калинка" (керівник Павленко Г.Г.), "Дивограй" (керівник Обідняк М.М.) та "Миколаївський розпис" (керівник Бирса Г.Ю.) комунального закладу "Центр позашкільної освіти" Губиниської селищної ради (директор Христюк Н.Б) прийняли участь у Всеукраїнській доброчинній акції на підтримку наших Героїв на передовій «Новорічна листівка на передову».